Brushed MESH

Brushed MESH

Velmi lehký, počesaný materiál, který je díky své pórovité textuře velmi dobře prodyšný. Jedná se o lehký síťovaný materiál, který má vnitřní počesanou stranu, čímž zvyšuje tepelnou izolaci. Je rychleschnoucí a efektivně odvádí pot od těla, je příjemný na dotek a také nevsakuje vodu.


Brushed lining

Brushed lining

Velmi příjemný materiál na dotyk s vnitřní počesanou stranou. Materiál je výborně prodyšný, ale přesto zajišťuje tepelnou izolaci. Účinně odvádí pot od těla.

Brushed synthetic leather

Brushed synthetic leather

Velmi pevný materiál, který vyniká svou odolností proti oděru. Jedná se o dvouvrstvý materiál nahrazující pravou kůži. Syntetická kůže je upravena broušením, čímž zajišťuje jemnost při dotyku, zároveň je dobře prodyšná.


ClimaWell

ClimaWell

ClimaWell je funkční materiál s aktivními biogenními ionty stříbra  implantovanými do jádra příze. ClimaWell zabraňuje množení bakterií, virů a plísní. Udržuje přirozené biologické mikroklima a eliminuje nepříjemný zápach. ClimaWell je zcela netoxický a zdravotně nezávadný.


Compress power

Compress power

Vysoce kompresní materiál, který přilne k postavě, čímž podporuje krevní oběh. Komprese materiálu podporuje regeneraci svalů, čímž usnadňuje okysličení celého těla a tím redukuje svalovou únavu.


Coolmax®

Coolmax®

Speciální čtyřkanálkové polyesterové vlákno, které odvádí vlhkost, je antibakteriální a má výbornou tvarovou stálost a elasticitu. Vlákna Coolmaxu jsou navíc obohacena o ionty stříbra, která rozkládají buněčnou stěnu mikroorganismů a zamezují tak tvorbě zápachu.


Cotton

Cotton

Bavlna je přírodní materiál, který je jemný na omak a hodí se i pro citlivou pokožku alergiků. Jednou z nejdůležitějších vlastností bavlny je její odolnost proti chemickým a mechanickým vlivům, čímž zajišťuje pevnost a odolnost.


Elastic Interface® Gravel Palm PRO.

Elastic Interface® Gravel Palm PRO

Bezešvá cylistická dlaň z řady Gravel, vyvinutá značkou Elastic Interface®.  Dlaň disponuje několika perforovanými pěnami o různé hustotě, které vytváří lehce polstrovaný pocit, tím zmírňuje tlak v určitých částech dlaně, zároveň eliminuje tření o švy. Produkt  má certifikát OEKO-TEX - zaručuje, že použité textilie jsou ekologicky šetrné, a to od výroby příze až po hotový výrobek.


Flannel

Flannel

Počesaný materiál disponující vysokou tepelnou výhřevností. Flanel je tkaný materiál s výbornou prodyšností, je příjemný a měkký na omak.


Functional cotton

Functional cotton

Prodyšný materiál, který výborně absurbuje pot a díky kombinaci s elastickým vláknem se dobře přizpůsobí postavě při pohybu. Materiál obsahuje přírodní balvněná vlákna. Bavlna je přírodní materiál, který je jemný na omak a hodí se i pro citlivou pokožku alergiků.


Light MESH

Light MESH

Velmi lehký rychleschnoucí materiál, který díky své pórovité textuře výborně odvádí pot. Jedná se o lehký síťovaný materiál, který je příjemný na dokyt a také nevsakuje vodu.


Light MESH with modal

Light MESH with Modal

Velmi lehký rychleschnoucí materiál s příměsí Modalu, který díky své pórovité textuře výborně odvádí pot. Modal je typ viskózového vlákna, který je získáván úpravou dubové celulózy, je měkký, pružný a velmi příjemný na omak.


Merino wool

Materiál obsahuje vlákna z ovčí vlny MERINO s vynikajícími termoregulačními vlastnostmi, který pohlcuje a neutralizuje tělesné pachy.  Je jemnější a měkčí než běžná vlna, čímž dodává výrobkům příjemnou hebkost bez dráždění pokožky.


Micro padding

Micro padding

Jedná se o syntetický výplňový materiál z dutého vlákna, který je velmi snadný na údržbu, jehož předností jsou dobré tepelně-izolační vlastnosti. Materiál je velmi měkký a lehký.


Modal

Modal

Modal je typ viskózového vlákna, který je získáván úpravou dubové celulózy. Modal je měkký, pružný a velmi příjemný na omak.


Oxford fabric

Oxford fabric

Velmi pevný a odolný tkaný materiál. Je voděodolný a zachovává tvarovou stálost, má dobré tepelně izolační vlastnosti. Tato látka je známá svou odolností vůči oděru, i když je vystavena opotřebení.


Pertex® Quantum NetPlus®

PERTEX® QUANTUM NETPLUS®

Pertex® je certifikovaný extrémně lehký materiál s mnoha přednostmi. Tkanina Pertex® Quantum je recyklovaný materiál, precizně vyroben z velmi jemných přízí a je navržen tak, aby zachycoval nehybný vzduch a zlepšil účinnost izolace. Odolná vodoodpudivá povrchová úprava (DWR) odpuzuje lehký déšť a sníh a poskytuje dodatečnou ochranu před povětrnostními vlivy.


Power Strong membrane

Power Strong membrane

Odolný tří vrstvý materiál s membránou s parametry: Vodní sloupec: 20 000 mm, Prodyšnost: 20 000 g/m²/24hod. Je vhodný do extrémních větrných i dešťových podmínek i při aktviním pohybu díky výborné prodyšnosti. Zároveň membrána chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Power Strong Pro membrane

Power Strong Pro membrane

Odolný tří vrstvý materiál s membránou s parametry: Vodní sloupec: 20 000 mm, Prodyšnost: 30 000 g/m²/24hod. Je vhodný do extrémních větrných i dešťových podmínek i při aktviním pohybu díky výborné prodyšnosti. Zároveň membrána chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Powertherm

Powertherm

Zateplený materiál s počesanou vnitřní stranou, účinný pro odvod potu a tepelnou izolaci. Disponuje vysokou tepelnou výhřevností a přizpůsobivostí v pohybu.


Powertherm with Modal

Powertherm with Modal

Zateplený materiál s příměsí Modalu s počesanou vnitřní stranou, účinný pro odvod potu a tepelnou izolaci. Disponuje vysokou tepelnou výhřevností a přizpůsobivostí v pohybu. Modal dodává materiálu měkkost a jemnost na omak. Modal je typ viskózového vlákna, který je získáván úpravou dubové celulózy. Modal je měkký, pružný a velmi příjemný na dotek


Primaloft® Evolve Insulation Active

Primaloft® Evolve Insulation Active

Jedná se o syntetickou výhřevnou podšívku s vlastnostmi Primaloftu®, jejíž předností jsou extrémní tepelně-izolační vlastnosti a vinikající prodyšnost. Oproti jiným umělým vláknům se vyznačuje vysokou lehkostí, měkkostí a stlačitelností. 


Primaloft® Gold Insulation Active

Primaloft® Gold Insulation Active

Jedná se o syntetický výplňový materiál, který je velmi snadný na údržbu, jehož předností jsou extrémní  tepelně-izolační vlastnosti. Oproti jiným umělým vláknům Primaloft® odpuzuje vodu a vyznačuje se vysokou lehkostí, měkkostí, stlačitelností a schopností vrátit se do původního tvaru. Primaloft® Gold zajišťuje nejvyšší možnou izolaci a termoregulaci.


Primaloft® Silver Insulation Active

Primaloft® Silver Insulation Active

Jedná se o syntetický výplňový materiál, který je velmi snadný na údržbu, jehož předností jsou velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti. Oproti jiným umělým vláknům Primaloft® odpuzuje vodu a vyznačuje se vysokou lehkostí, měkkostí, stlačitelností a schopností vrátit se do původního tvaru.


QuatroFLEX

QuatroFLEX

Čtyř směrně elastický materiál, který se přizpůsobí postavě a umožňuje volnost v pohybu. Vyniká dobrou prodyšností a zachovává tvarovou stálost.


Quatroflex Extreme membrane

Quatroflex Extreme membrane

Elastický tří vrstvý materiál s membránou s parametry: Vodní sloupec: 20 000 mm, Prodyšnost: 40 000 g/m²/24hod. Je vhodný do extrémních větrných i dešťových podmínek i při aktviním pohybu díky výborné elasticitě a prodyšnosti. Zároveň membrána chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Quatroflex Plus membrane

Quatroflex Plus membrane

Elastický tří vrstvý materiál s membránou a parametry: Vodní sloupec: 10 000 mm, Prodyšnost: 20 000 g/m²/24hod. Je vhodný do větrných i dešťových podmínek i při aktviním pohybu díky výborné elasticitě. Zároveň membrána chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Quatroflex Power membrane

Quatroflex Power membrane

Elastický tří vrstvý materiál s membránou s parametry: Vodní sloupec: 10 000 mm, Prodyšnost: 10 000 g/m²/24hod. Je vhodný do deštivých podmínek, zároveň chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Quatroflex Power Pro membrane

Quatroflex Power Pro membrane

Elastický tří vrstvý materiál s membránou s parametry: Vodní sloupec: 10 000 mm, Prodyšnost: 15 000 g/m²/24hod. Je vhodný do větru i deště i při aktivnějším pohybu díky dobré prodyšnosti. Zároveň membrána chrání uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


QuatroFLEX Shell

QuatroFLEX Shell

Čtyř směrně hustě tkaný, elastický materiál, částečně odolný proti vodě, který se přizpůsobí postavě a umožňuje volnost v pohybu. Vyniká dobrou prodyšností a zachovává tvarovou stálost. Je odolný proti větru, čímž zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


QuatroFLEX Therm

QuatroFLEX Therm

Lehký, čtyř směrně elastický materiál, který se přizpůsobí postavě a umožňuje volnost v pohybu. Vyniká výbornou prodyšností a zachovává tvarovou stálost, má dobré tepelně izolační vlastnosti. Materiál nemá počesanou vnitřní stranu, a je jemný na dotyk.


Recycled

Recycled

Recyklovaný materiál získaný opětovným využitím odpadních materiálů. Výroba recyklovaného materiálu je mnohem šetrnější. Vyrábí se z recyklovaných zdrojů, jako jsou PET lahve, polyesterový odpad, vyhozené oblečení z polyesterových vláken nebo také staré rybářské sítě, které byly vyloveny z oceánů. Recyklace umožňuje šetřit zdroje a snižuje zátěž životního prostředí. 


Recycled Polyester

Recycled Polyester

Jedná se o recyklovaný, lehký, prodyšný materiál, který je velmi jemný na dotyk. Výroba materiálu je ekologicky šetrnější, než klasického polyesteru.


Softshell light

Softshell light

Elastický tří vrstvý materiál z lehké tkaniny, odolný proti větru, který se přizpůsobí postavě. Je lehce vodoodpudivý a chrání tak uživatele proti průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Synthetic Leather

Synthetic Leather

Velmi pevný materiál, který vyniká svou odolností proti oděru. Jedná se o dvouvrstvý, syntetický materiál nahrazující pravou kůži. Syntetická kůže je odolná proti vodě, je hladká a vyznačuje se lesklým vzhledem.


Termico Fleece

Termico Fleece

 Zateplený materiál s počesanou vnitřní stranou, účinný pro tepelnou izolaci a zlepšení tělesné termoregulace. Je to lehká tkanina, která odvádí vlhkost od těla, disponuje vysokou tepelnou výhřevností a přizpůsobivostí v pohybu.


3M Thinsulate® lining

3M Thinsulate® lining

Thinsulate® je tepelná izolace vyvinutá známou technologickou firmou 3M. Pracuje na principu zachycování molekul vzduchu mezi vámi a venkovním prostředím. Čím více vzduchu zachytí, tím lépe izoluje. Tato izolace je téměř dvakrát teplejší než pěna, plsť nebo běžné vlákno. Jeho přednosti jsou hřejivost, malá hmotnost a odolnost prosti vlhkosti.


Ultra Light Mesh

Ultra Light Mesh

Extrémně lehký rychleschnoucí materiál, který díky své pórovité textuře výborně odvádí pot. Vyniká velkou elaticitou, díky tomu se se přizpůsobí každé postavě během pohybu.


Windbreaker

Windbreaker

Tkaný materiál, který disponuje ochranou proti větru. Materiál uživatele udrží v teple při zhoršujících se povětrnostních podmínkách, zabrání průniku větru do spodních vrstev oblečení a tím zamezuje nežádoucímu úniku tepla.


Woven light

Woven light

Lehký, rychleschnoucí, tkaný materiál s vysokou prodyšností, který splývá na postavě. Materiál je velmi pevný, ale zároveň tenký a má vysokou životnost.


Woven Stretch

Woven Stretch

Tkaný rychleschnoucí materiál s vysokou prodyšností, který umožňuje volnost v pohybu. Materiál je velmi pevný, ale zároveň pružný a má vysokou životnost.


Woven ultra light

Woven ultra light

Tkaný rychleschnoucí materiál s vysokou prodyšností, který odolá větru a tím zabraňuje průniku větru do spodních vrstev oblečení, čímž zamezuje nežádoucímu úniku tepla. Materiál je velmi pevný, ale zároveň lehký a má vysokou životnost.


YKK® zipper

YKK® zipper

Světově známá japonská značka vyrábějící zipy té nejvyšší kvality. Jsou známé svou kvalitou a perfektním zpracováním, zipy se nezasekávají a mají vysokou životnost.

Registrace nového účtu

Máte již účet?
Přihlaste se nebo obnovte heslo