0 brandový web

Dárkové certifikáty

Neriskujte špatně zvolený dárek. S dárkovým certifikátem si váš blízký vybere to, co skutečně potřebuje.

objednat dárkový certifikát >


Podmínky využití slevových kuponů z dárkových certifikátů

  • Slevový kupón uplatníte zadáním slevového kódu do příslušného pole na začátku objednávky v eshopu. Pokud je kupon platný, dostanete hned informaci o akceptované částce, kterou máte odečtenou v sumarizaci nákupu.

  • Do jedné objednávky je možné zadat více dárkových poukazů, pokud jsou vystaveny na konkrétní částku bez dalších podmínek. Např. mám objednávku za 2000,- Kč a jeden Dárkový poukaz v hodnotě 300,- Kč a druhý v hodnotě 500,- Kč. Celková cena objednávky je tedy nakonec 1200,- Kč. 
  • Aktuální ceny jsou rozhodující v den vaší objednávky na www.silvini.cz.

  • Sčítání kupónů není možné u slevových kuponů, jejichž využití je podmíněno minimální částkou objednávky (např. pokud máte "Slevový kupón se slevou 200 Kč s podmínkou nákupu nad 1000 Kč", tak lze uplatnit jen jednou při jednom nákupu nad 1000 Kč, pokud máte takových kupónů více, musíte udělat více objednávek). Slevy se poskytují z konečné maloobchodní ceny před slevou. 

  • Datum platnosti certifikátu je uveden na dárkovém certifikátu. 

  • Dárkové poukazy, které jsou směnitelné za zboží v plné výši (tedy není to sleva za nákup nad nějakou hodnotu) jsou akceptované ve stánku firmy SILVINI umístěný během různých závodů, v eshopu značky SILVINI nebo na prodejně společnosti SILVINI (viz odběrové místo eshopu).

  • Dárkové certifikáty, které jste obdrželi, a jsou v plné výši směnitelné za zboží, nelze zpětně dobropisovat a vracet peníze za tyto dobropisy v hotovosti. Zboží lze zaměnit za jiné produkty.

  • Dárkové certifikáty, na kterých je vyčíslena sleva za nákup zboží při určité hodnotě Vám budou uznány na obchodech uvedených na zadní straně tohoto certifikátu. Slevu lze na těchto obchodech uplatnit jen na zboží společnosti SILVINI.

  • Pokud nebude objednávka při vrácení zboží splňovat podmínky pro udělení slevy, bude cena vráceného zboží ponížena o poskytnutou slevu. Tedy nakoupím-li 2x za 600 Kč a uplatním slevu 200 Kč, budu mít celkovou hodnotu nákupu 1000. Rozhodnu-li se vrátit jedno zboží, nedostanu za něj plnou částku 600 Kč, ale částku 600 Kč - 200 Kč slevy.