0 Vesty
0 brandový web
Filtr
Barva
color
color
color
color
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Cena
OD DO

Pánské vesty

...

Vesta je kompromis mezi bundou a mikinou. Udrží vás v suchu a teple, a když ji doplníte vhodnou druhou vrstvou, bude vám při pohybu tak akorát.
Přední díl je u letních modelů vyroben z větruvzdorného materiálu Windbreaker WR, zadní část zajistí dokonalé odvětrávání potu díky rychleschnoucíhmu LightMESH materiálu. V zimě vás zahřeje, ale nezpotí sofshellová vesta s voděodolnou a prodyšnou W-proof membránou.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/7-pánské-bundy-vesty" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>