0 Dresy
0 brandový web
Filtr
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Cena
OD DO

Dámské cyklistické dresy

...

Sportovní triko, nebo cyklistický dres? Volba je na vás.

Cyklistický silniční dres

Dámský silniční dres je celorozepínací. Ty s dlouhými rukávy se skvěle hodí do chladnějších dnů, v létě oceníte modely s krátkými rukávy. Na zadním díle najdete kapsu na zip, proti vyhrnování jej chrání silikonový pásek. Bezpečnost zajišťují reflexní prvky. Je šitý plochým švem.

Cyklistický sportovní dres

Dres s krátkým rukávem z rychleschnoucího a prodyšného materiálu na bocích. Má reflexní prvky, krátký zip na přední části a kapsu na zip na zadním díle. Je šitý plochým švem.

Sportovní triko

Sportovní triko SILVINI si představte jako dres volného střihu ve stylu trička s krátkým rukávem. Je určeno pro rekreační cyklistky, kterým kromě pohodlí záleží i na designu jejich oblečení. Samozřejmostí je funkční materiál a prodyšnost trika, kterou zvyšuje odvětrávání v podpaží.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/61-dámské-dresy" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>