0 Bundy
0 brandový web
Filtr
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
6XL
Cena
OD DO

Pánské sportovní bundy

...

Sportovní bunda patří mezi cyklooblečení, bez kterého se neobejdete. Jak na kole, tak na běžkách – poslouží vám, když potřebujete spolehlivé a funkční oblečení zároveň.

V kategoriích najdete:

Pánské membránové bundy

Chystáte se na delší trasu a nevíte, jestli vám počasí bude přát? Bunda s membránou je vaší jasnou volbou. Její vodoodpudivá, prodyšná membrána a podlepené švy vás ochrání před větrem i silným deštěm.

Pánské softshellové bundy

Softshellové bundy vás udrží v teple a zároveň ochrání při špatném počasí. Tenčí softshellové bundy kombinují prodyšnost a odolnosti proti vodě i větru, využijete je při aktivním sportování. Zateplené softshellové bundy obléknete na běžky i turistiku. Jejich vnitřní strana zateplená fleecem k vám nepustí ani trochu zimy.

Pánské vesty

Softshellové, nebo klasické větrovky? Obě jsou ideálním doplňkem pro aktivní sportovce. Vesty tepelně izolují a chrání před větrem, zároveň jsou velmi prodyšné.

Pánské cyklistické větrovky

Nepostradatelná klasika pro každého cyklistu. Snadno sbalitelná, lehká, velmi dobře prodyšná a větruvzdorná bunda, která vám nesmí chybět.

Primaloft bundy

Bundy z materiálu Primaloft mají synteticky tepelně izolační materiál se speciálně ošetřenými vlákny, které nepohlcují vlhkost – materiál je podobný peří. Primaloftové bundy jsou lehké, prodyšné a dobře sbalitelné – ideální pro tůry v přírodě.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/5-pánské-bundy" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>