0 Bundy
0 brandový web
Filtr
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
Cena
OD DO

Dámské sportovní bundy

...

Jsme specialisté na dámské oblečení na kolo. Jedním z důkazů je rozšířený sortiment dámských bund.

Primaloft bundy

Bundy z materiálu Primaloft mají synteticky tepelně izolační materiál se speciálně ošetřenými vlákny, které nepohlcují vlhkost – materiál je podobný peří. Primaloftové bundy jsou lehké, prodyšné a dobře sbalitelné – ideální pro tůry v přírodě.

Membránová bunda

Díky pohodlnému střihu membránové bundy si užijete maximum volnosti. Je vhodná na turistiku, hodí se do města i do hor. Lehký materiál s vysoce funkční membránou v kombinaci s prodyšnými zády vás ochrání proti větru a dešti, zároveň poskytne potřebnou termoregulaci. Poslouží vám po celý rok.

Softshellová sportovní bunda

Softshellové bundy vyrábíme z materiálu s vodoodpudivou a prodyšnou w-proof membránou, jejich vnitřní vrstva má strukturu bambusu. Svým střihem se maximálně přizpůsobí pohybu, díky použitému materiálu jsou lehké a pohodlné. A navíc – softshellové bundy jsou nejen funkční, ale také elegantní.

Softshellová tenká bunda

Bundy s praktickou vodoodpudivou a prodyšnou w-proof membránou vás ochrání před větrem i deštěm, ve městě i na horách. Outdoorové a softshellové modely dámských bund jsou oblíbené pro svou lehkost a univerzálnost, unosíte je od jara do podzimu.

Větrovky

Cyklistická větrovka, která vás ochrání před nepřízní počasí a současně se v ní nezapaříte při aktivním pohybu. Sportovní větruvzdorné bundy vyrábíme z extrémně lehkého materiálu, mají kapsičku pro uskladnění drobností a odepínací rukávy.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/48-dámské-bundy" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>