0 Pánské
0 brandový web
Filtr
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
6XL
XS/S
M/L
XL/XXL
L-large
XL-short
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Roční období
jaro
léto
podzim
zima
Cena
OD DO
Kategorie řada
1st layer
accessoriess
cycling winter
mtb
promo
road
running
speciální nabídka
sport
team
urban
winter
winter 1st layer
winter condition
winter running
winter sport
xc-skiing

Pánské cyklistické oblečení

...

Pánské cyklistické oblečení SILVINI zaručeně naplní Vaše očekávání. Díky specializaci na cyklistiku a běžecké lyžování máme dostatek času věnovat se detailům. Klademe důraz na kvalitu a funkčnost oblečení, které právě při těchto sportech využijete. Technické detaily jsou kombinované s elastickými díly a střihovým řešením tak, aby neomezovali aktivní pohyb a byly pro vaši činnost ideálním partnerem.

Proč si vybrat pánské cyklistické oblečení od firmy SILVINI? Vyvíjet oblečení je pro nás především koníčkem. Od roku 2009 prošla našima rukama řada cyklistických produktů. Některé z kolekce již vypadly a nahradil je model, který prošel další inovací. Všechny produkty, které jsme postupně upravili, se v našich produktových řadách ustálily a šířka kolekce tak pokryje většinu potřeb našich zákazníků.

Produkty postupně zdokonalujeme s ohledem na požadavky našich zákazníků, které se snažíme při vytváření kolekce zohledňovat. Proto panuje mezi výrobou a specializovanými cyklistickými prodejnami poměrně úzký vztah, o který důsledně pečujeme. Obléknout můžete bundy, dresy, kalhoty, funkční prádlo, mikiny, rukavice a spousty dalších doplňků. Stále váháte? Přijďte se s námi poradit nebo vyhledejte některého z našich specializovaných prodejců ve Vašem regionu.