0 Dresy
0 brandový web
Filtr
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
6XL
Cena
OD DO

Pánské dresy

...

Cyklo dres. Ale jaký? Vyberte si:

Pánské silniční cyklo dresy

Úzce střižené dresy na tělo. Protiskluzová manžeta zamezí vyhrnování dresu a dlouhý zip vám pomůže optimálně regulovat odvětrání – to zajišťuje i materiál lightMESH.
A když je venku zima? Jednoduše obléknete zateplenou variantu, cyklo dres s dlouhým rukávem.

Pánské sportovní cyklo dresy

Volnější a pohodlné dresy pro nadšené cyklisty. Díky elastickému materiálu padnou na každou postavu. Klasické trojité zadní kapsy poslouží pro odložení drobností a malého občerstvení. Vyberete si mezi cyklo dresy s dlouhým i krátkým zipem.

Volný MTB dres s krátkým rukávem

Dres z prodyšného funkčního materiálu se zadní zipovou kapsou. Má volný střih, krátký zip v přední části a odlehčený, prodyšný materiál na bocích. Výhodou jsou reflexní prvky pro vyšší bezpečnost.

Volný MTB dres s dlouhým rukávem

Dres z prodyšného funkčního materiálu má volný střih s prodlouženým zadním dílem, který zabrání nepříjmenému vyhrnování dresu během jízdy.

Bavlněná volnočasová trička

Pánské bavlněné triko je univerzální základ pro každý šatník. Ať už na sport, nebo na volný čas – bavlněné triko vám vždy prokáže dobrou službu díky svému pohodlnému střihu a příjemnému materiálu.

 

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <form action="https://www.silvini.cz/18-pánské-dresy" method="get" class="nbrItemPage"> <div class="clearfix selector1"> <label class="form_label" for="nb_item"> Produktů na stránce </label> <input type="hidden" name="id_category" value="18" /> <div class="form_select"> <div class="form_select_left bbb 48 cc"></div> <select name="n" id="nb_item" class="form-control"> <option value="48" >48</option> <option value="96" >96</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/18-pánské-dresy" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>