0 Mikiny
0 brandový web
Filtr
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
Cena
OD DO

Pánské sportovní mikiny

...

Fleecová, nebo klasická sportovní mikina? Podívejte se, co která umí:

Fleecová mikina

Fleecové mikiny jsou výborně prodyšné a tepelně maximálně komfortní. Náročné sportovní aktivity v chadném počasí se bez ní neobejdou. Není divu – vyrábí se z jemného a lehkého materiálu s vysokou hřejivostí. Oceníte také dlouhý hlavní zip, vypasovaný sportovní střih, dvě boční kapsy na zip a plochý šev.

Sportovní mikina

Mikina je ze zatepleného materiálu s počesanou vnitřní stranou, účinně tak odvádí pot. Klasika pro celoroční sportovní vyžití i na běžné nošení, která vám dá naprostou svobodu v pohybu.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/15-pánské-mikiny" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>