0 Doplňky
0 brandový web
Filtr
Pohlaví
Pánské
Dámské
Dětské
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
XXS/XS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
XS/S
S/M
M/L
L/XL
XL/XXL
2XL/3XL
34-35
36-38
37-38
39-40
39-41
41-42
42-44
43-44
45-47
one size
Cena
OD DO

Doplňky na kolo a na běžky

...

Rukavice, návleky nebo ponožky? Kompletně vás vybavíme.

Vyrábíme cyklo rukavice klasické, i dlouhoprsté. Díky prodyšným materiálům a protiskluzovým prvkům na dlaních bude vaše jízda na kole maximálně pohodlná. V zimě zvolte zateplené rukavice – ty ocení běžkaři i cyklisté.

A co ještě na zimu? Rozhodně cyklo návleky na ruce, nohy a kolena. Pořiďte si i kvalitní čepici nebo čelenku - tenké čepice jsou vhodné pro aktivní sportovce, teplejší pletené čepice ocení rekreační sportovci.

Asi nemusíme připomínat, že bez kvalitních ponožek na cyklistiku, běžky, běh a další outdoorové sporty se vaše nohy neobejdou.

Vyplatí se myslet i na to, že deštivé počasí vás může zaskočit kdykoliv. Dobrou službu vám udělá snadno sbalitelná pláštěnka nebo pončo, se kterými nepřerušíte váš trénink jen proto, že prší.

Závěrem vás potěší i SILVINI šátky, kukly, pásky, turistické návleky a další drobnosti.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <form action="https://www.silvini.cz/133-doplňky" method="get" class="nbrItemPage"> <div class="clearfix selector1"> <label class="form_label" for="nb_item"> Produktů na stránce </label> <input type="hidden" name="id_category" value="133" /> <div class="form_select"> <div class="form_select_left bbb 48 cc"></div> <select name="n" id="nb_item" class="form-control"> <option value="48" >48</option> <option value="96" >96</option> <option value="240" >240</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/133-doplňky" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>