0 Doplňky
0 brandový web
Filtr
Pohlaví
Pánské
Dámské
Dětské
Barva
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
color
Velikost
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
4XL
5XL
S/M
L/XL
2XL/3XL
36-38
37-38
39-40
39-41
41-42
42-44
43-44
45-46
45-47
one size
Cena
OD DO

Doplňky na kolo a na běžky

...

Rukavice, návleky nebo ponožky? Kompletně vás vybavíme.

Vyrábíme cyklo rukavice klasické, i dlouhoprsté. Díky prodyšným materiálům a protiskluzovým prvkům na dlaních bude vaše jízda na kole maximálně pohodlná. V zimě zvolte zateplené rukavice – ty ocení běžkaři i cyklisté.

A co ještě na zimu? Rozhodně cyklo návleky na ruce, nohy a kolena. Pořiďte si i kvalitní čepici nebo čelenku - tenké čepice jsou vhodné pro aktivní sportovce, teplejší pletené čepice ocení rekreační sportovci.

Asi nemusíme připomínat, že bez kvalitních ponožek na cyklistiku, běžky, běh a další outdoorové sporty se vaše nohy neobejdou.

Vyplatí se myslet i na to, že deštivé počasí vás může zaskočit kdykoliv. Dobrou službu vám udělá snadno sbalitelná pláštěnka nebo pončo, se kterými nepřerušíte váš trénink jen proto, že prší.

Závěrem vás potěší i SILVINI šátky, kukly, pásky, turistické návleky a další drobnosti.

<div class="nbr_product_page"> <!-- nbr product/page --> <form action="https://www.silvini.cz/133-doplňky" method="get" class="nbrItemPage"> <div class="clearfix selector1"> <label class="form_label" for="nb_item"> Produktů na stránce </label> <input type="hidden" name="id_category" value="133" /> <div class="form_select"> <div class="form_select_left bbb 24 cc"></div> <select name="n" id="nb_item" class="form-control"> <option value="24" >24</option> <option value="48" >48</option> <option value="120" >120</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /nbr product/page --> </div>
<div class="product_sort"> <form action="https://www.silvini.cz/133-doplňky" class="productsSortForm"> <div class="select selector1"> <label class="form_label " >Seřadit podle</label> <div class="form_select razeniLabel"> <div class="form_select_left "></div> <select class="selectProductSort form-control"> <option value="reference:desc" selected="selected">--</option> <option value="price:asc" >Podle ceny: od nejnižší</option> <option value="price:desc" >Podle ceny: od nejvyšší</option> <option value="name:asc" >Názvu: od A do Z</option> <option value="name:desc" >Názvu: od Z do A</option> <option value="quantity:desc" >Nejprve produkty skladem</option> <option value="reference:asc" >Kódu: vzestupně</option> <option value="reference:desc" selected="selected">Kódu: sestupně</option> </select> <div class="form_select_right"></div> </div> </div> </form> <!-- /Sort products --> </div>